ANA SAYFA HAKKIMIZDA REFERANSLAR İLAÇLAMA ZARARLILAR BELGELERİMİZ GALERİ İLETİŞİM İLAÇLAMA TALEP FORMU
Kuşkonmaz

FAYDALI BİLGİLER

Haşere Tablosu
Neden İlaçlama Yapmalıyız
Sıkça Sorulan Sorular
Böcekler Hangi yollarla girerler
İlaçlamanın zorunlulukları
İkinci İlaçlama ve Zaruriliği
ZARARLI LİSTESİ
Yönetmelik
Kuş Filesi-Kuş Ağı Montaj Ankara
 Örümcek ve Özellikleri

Örümcek


            

Ankara ilaçlama


Örümcek, zehirsiz ve zehirli birçok türü bulunan ve ayrıca dünyanın her yerinde görülen bir canlıdır. Örümceğin yüzlerce türü yaşamaktadır. Bazı örümcek türlerinin çok etkili zehirleri vardır. Hatta örümcek ısırmasısonucunda bir insanı birkaç dakika içerisinde öldürebilecek kadar etkili zehre sahip örümcek türleri vardır. Özellikle sıcak havaları sevmesi nedeniyle sıcak havalarda daha çok aktif olan örümceklerin boyları 2–3 cm kadardır. Fakat 10–15 cm boyunda olan türleri de vardır. 


Örümceklerin boyları yaşam alanlarına ve türlerine göre değişmektedir. Toplam 8 tane ayağı olan örümceklerin baş kısımlarında ‘’his bacağı’’ adında 1 tane daha bacakları vardır. Örümcek bu his bacağını aynı zamanda çiftleşme organı olarakta kullanır.

Örümcekler beslenmelerini hazırladıkları ağlarına takılan küçük böcek türleri ile sağlarlar. Örümcek ağına yakalanan, canlıları ısırır ve zehrini avının içine akıtarak etkisiz hale getirir. Zehrin etkisi ile parçalara ayrılan avını yiyerek beslenmelerini sağlarlar. Örümceklerin ayak uçlarında vantuzları vardır, bu vantuzlar sayesinde düz duvarlara bile rahatlıkla tırmanabilirler. Örümcek zehri, örümceğin türlerine ve yaşam alanlarına göre değişen etkilere sahiptir. Bazı örümcek türlerinin zehri çok etkilidir.

Örümceklerin en önemli özellikleri, ağ örme özelliğidir. Örümcekler ağlarını insanların ulaşamayacakları yerlere örerler. Örümcek ağının yapışkan özelliği bulunur. Küçük canlılar bu örümcek ağlarına yapışarak örümceklere yem olurlar. Yaşam alanlarınızda normalden daha büyük bir örümcek görürseniz, kesinlikle el ile temas edilmeden hemen bir böcek ilaçlama şirketinden örümcek ilaçlama talebinde bulunmalısınız. Avlanabileceği bölgeyi dikkatle seçen örümcekler, karın kısımlarında bulunan ağ keseleri ile ağlarını örerler.

 


Etiketler:Ankara ilaçlama, Ankara böcek ilaçlama, Ankara haşere ilaçlama, bina ilaçlama Ankara, ankarada ilaçlama firmaları, ilaçlama firmaları Ankara, Ankara fare ilaçlama, böcek ilaçlama Ankara, fare ilaçlama firmaları, haşere ilaçlama Ankara, Çankaya ilaçlama, apartman ilaçlama Ankara, bahçe ilaçlama Ankara, karınca ilaçlama Ankara, hamam böceği ilaçlama Ankara, ilaçlama şirketleri Ankara, kuş kovucu Ankara, kuş konmaz tel, kuş ağı Ankara, fare yakalama Ankara, kuş filesi ankara

  

İLAÇLAMA ALANLARIMIZ

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ ALANLAR
Hamam Böcekleri ve Özellikleri
Kalorifer Böceği ve Özellikleri
Akrep ve Özellikleri
Kene ve Özellikleri
Tahta Kurdu ve Özellikleri
Tahta Kurusu ve Özellikleri
Halı Böceği ve Özellikleri
Akar (Mite) ve Özellikleri
Pire ve Özellikleri
Güve ve Özellikleri
Kara Fatma ve Özellikleri
Kırk Ayak ve Özellikleri
Agaç Kurdu ve Özellikleri
Çiyan ve Özellikleri
Sivri Sinek ve Özellikleri
Örümcek ve Özellikleri
Salyangoz ve Özellikleri
Yılan ve Özellikleri
Fare ve Özellikleri
Kertenkele ve Özellikleri
Karınca ve Özellikleri
Kulağakaçan ve Özellikleri
Gümüş Böceği ve Özellikleri
Tespih Böceği ve Özellikleri
Ankara ilaçlama
Ankara Böcek İlaçlama
Ankara Fare İlaçlama
Haşere İlaçlama Ankara
Ankara İlaçlama Firmaları
Böcek İlaçlama Ankara
Fare İlaçlama Ankara
Ankara İlaçlama Şirketleri
Kuş ağı Montaj - Kuş Filesi Ankara

BÜTÜN HAKLARI PROTEK İLAÇLAMA'YA AİTTİR