KUŞKOVAR DİKEN
 


TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO HİZMETİMİZ VARDIR !

Firmamız Kuş Kondurmaz Ürününün Hem Satışını Hem de Satış Dahil Montajını Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktayız. Kuş Kondurmaz Dikenli Tel Olarak Bu Ürün Günümüzde Kuş Zararlılarından Kurtulmanın En Profesyonel Ve Kolay Yöntemlerinden Bir Tanesi . Ürünümüz Patentli Bir Ürün Olup Son Teknoloji İle Üretilmiş , Polikarbon Adı Verilen Kırılmaz , Bükülmez , Yanmaz , Paslanmaz Özel Bir Maddeden Oluşmaktadır. Bu Ürün Özel Silikonu İle Her türlü Beton , Ahşap Veya Metal Yerlere Dahil Herhangi Bir Vidalama Olmaksızın Da Monte Edilebilir . Ürün Garantili Olup Uzun Yıllar Boyunca Da Herhangi Bir Tahribata Veya Bozulmaya Kesinlikle Maruz Kalmaz. Ürünümüz Ayrıca Vidalama İle Monte Edilebilmektedir. Bu Ürünün Bulunduğu Yere Kesinlikle Kuşlar Konamaz , Tünemez Ve Yuva Yapamazlar..Başta Güverciler Olmak Üzere Tüm Kuşlara Karşı Etkilidir.

 

 

 

 

 

 

Ürünün 1 Parçasında ( Yarım Metre ) 32 Diken , 1 Metresinde 64 Diken Vardır. Bu Yapısı İle Olan Diken Sayısı En Fazla Olan Ve Küçük Kuşların Da Konmasını Engelleyen Piyasadaki En Etkili Üründür.

Kuş kovar tel engelleyici ürünümüz,Güvercin,karga,sığırcık,martı, serçe ve kırlangıç gibi insana yakın yaşayan ve binalar üzerinde yuvalanan kuşların engellenmesin de oldukça kullanışlıdır. UV Dayanımlı Polikarbonat zemin ve paslanmaz çubuklardan yapıldığından uzun ömürlüdür.