HAKKIMIZDA-HİZMETLERİMİZ
 


PROTEK İLAÇLAMA Şirketi, Haşere, Kemirgen ve Kuş Sorunları Hakkında Bilgi ve Eğitime Sahip Uzman Kadro İle Kurulmuştur.

• Haşere İlaçlama Hizmetleri
• Kemirgen Fare İlaçlama Hizmetleri
• Kuş mücadelesi , kuş ağı filesi ve Kuş Kovar Diken Montaj
• Dezenfeksiyon Hizmetleri
• Sinek Yakalama Cihazları

Bilmekteyiz Ki; Haşere Kontrolünün Önemi Dünyaya Giderek Artmaktadır.Bu Nedenle Haşere, Kemirgen Kuş Kontrol Sistemlerinin Bilimsel Ve Modern Hizmetleri Özenle Eğitilmiş İş Disiplinine Sahip Uzman Kadromuzla Uzmanlık Bilgimizi Ve Tecrübemizi Müşterilerimize En İyi Şekilde Sunmaktayız.İlaçlama Sektöründeki Gelişmeleri Yakında Takip Etmekte Ve Bu Gelişmeleri Uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından Ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Tarafında Onaylı Ve Ruhsatlı Olan İlaçları Halk Sağlığı Ve Vektör Uzmanı Nezaretinde Uygulanan Yetkili Deneyimli Bir Firmayız.
Amacımız Doğru İlaç doğru Bir Şekilde Uygulama İle Haşere Kemirgen Ve Kuş Sorunlarından Arınmış Hijyenik Ortamlarda Yaşamanızı Ve Çalışmanızı Sağlamaktadır.Hizmetlerinde Kalite Ve Güven Teşkil Etmiş Firmamız Siz Değerli Müşterilerimize Güvenilir Ve En Etkin Bir Şekilde Haşere Ve Kemirgenlerle Mücadele Sunmaktayız.

Uzun Yıllara Dayanan Haşere İlaçlaması Konusundaki Kişisel Tecrübelerimizle, Şirketimiz PROTEK İLAÇLAMA MARKASI Vasıtasıyla, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermeye Devam Edecektir. Ankara Fare İlaçlama Firması Olarak , Siz Değerli Müşterilerimize Fare İlaçlama , Ankara Haşere İlaçlama , Ankara Böcek İlaçlama Hizmetlerini Kusursuz Sunmaktayız.

Yıllardır, Temiz, Titiz, Hijyenik, Güvenli Ve Tüm Sağlık Koşullarını Yerine Getirerek Yaptığımız Hizmetlerimiz, Sağlık Bakanlığı Ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumunun İlgili Yönetmelikleri Doğrultusunda Yapılmaktadır.


PROTEK İLAÇLAMA Şirketi, Haşere, Kemirgen ve Kuş Hakkında Bilgi ve Eğitime Sahip Uzman Kadro İle Kurulmuştur.Bilmekteyiz ki; Haşere Kontrolünün Önemi Dünyaya Giderek Artmaktadır.Bu nedenle Haşere, Kemirgen Kuş Kontrol Sistemlerinin Bilimsel ve Modern Hizmetleri Özenle Eğitilmiş İş Disiplinine Sahip Uzman Kadromuzla Uzmanlık Bilgimizi ve Tecrübemizi Müşterilerimize En İyi Şekilde Sunmaktayız.İlaçlama Sektöründeki Gelişmeleri Yakında Takip Etmekte ve Bu Gelişmeleri Uygulamaktayız.Sağlık Bakanlığından ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafında Onaylı ve Ruhsatlı Olan İlaçları Halk Sağlığı ve Vektör Uzmanı Nezaretinde Uygulanan Yetkili ve Deneyimli Bir Firmayız.Amacımız Doğru İlaç Doğru Bir Şekilde Uygulama ile Haşere Kemirgen ve Kuş Sorunlarından Arınmış Hijyenik Ortamlarda Yaşamanızı ve Çalışmanızı Sağlamaktadır.Müşterilerimize Güvenilir ve En Etkin Bir Şekilde Haşere ve Kemirgenlerle Mücadele Sunmaktayız.